Przeskocz do treści

Ostatnie pożegnanie

Pogrążeni w żalu i z wielkim bólem w sercu informujemy, że w dniu 17.09.2020 r. po walce z ciężką chorobą, odszedł nasz kolega Wiesław Skalski.
W młodości sportowiec, ostatnio aktywista, działacz strzelectwa sportowego. Założyciel i Prezes Klubu Strzeleckiego START Olsztyn. Wychowawca, trener wielu Mistrzów Świata, Europy i oczywiście kraju w strzelectwie sportowym osób niepełnosprawnych. Nestor strzelectwa osób niewidomych i słabo widzących. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego, członek Kolegium Sędziów Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego, Instruktor i Trener strzelectwa sportowego, Sędzia klasy pierwszej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego ale przede wszystkim nasz Przyjaciel oraz Przyjaciel całego grona strzeleckiego.
Odszedł za wcześnie, ale Jego nieocenione zasługi w środowisku strzeleckim pozostaną na zawsze w naszych sercach, jak i pamięć o chwilach, które spędziliśmy wspólnie.

W Zmarłym żegnamy Zasłużonego Działacza Sportowego i Przyjaciela.
Bliskim Zmarłego składamy z serca płynące kondolencje.

Jerzy Kowalski
Prezes
Warmińsko-Mazurskiego Związku
Strzelectwa Sportowego w Olsztynie

Wystawienie Ciała do pożegnania przed kremacją odbędzie się dn. 18.09.2020 \piątek\ o godzinie 12.45 w kaplicy miejskiej przy ulicy Mariańskiej. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dn. 19.09.2020 \sobota\ o godzinie 9.40 Mszą Św. żałobną w kościele p.w. Chrystusa Odkupiciela Człowieka przy ul. Wyszyńskiego. Ceremonia pochowania Urny z prochami odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Dywitach.