Przeskocz do treści

zawody Klasyfikacyjne w strzelectwie sportowym

W dniach 3-6.11.2022 na obiektach - strzelnicach WKS Śląsk Wrocław odbyły się zawody Klasyfikacyjne w strzelectwie sportowym . 

W/w zawodach brał udział zawodnik TS Gwardia Olsztyn Maciej Kowalewicz start zawodnika należy uznać za bardzo udany. W konkrecji KPN MIX razem z zawodniczką WKS Śląsk Julią Piotrowską ustanawiają nowy Rekord Polski w tej konkrecji. 

Natomiast dnia następnego rozpoczęły się strzelania indywidualne Maciej Kowalewicz startuje tu w konkrecji KPN 60  poprawia własny Rekord Polski o 0,4 punktu i na teraz rekord to 631,4. 2 miejsce zajmuje zawodnik Legi Warszawa Wojtasiak Maciej 3 miejsce zawodnik Zawiszy Bydgoszcz Pokorowski Sebastian. Następny dzień wolny odpoczynek . W niedzielę seniorzy razem z Maciejem Kowalewiczem przystępują do następnego strzelania tej konkrecji na tych zawodach. Zawodnik Gwardii Olsztyn również jest tu bezkonkurencyjny i pozostawia swoich rywali w dalekiej odległości punktowej.

Kowalewicz poprawia własny z poprzedniego strzelania Rekord Polski i uzyskuje fantastyczny wynik 634,7  punktów jest to rezultat bardzo dobry nie tylko u nas w kraju ale i na świecie . 2 miejsce Łukaszyk Rafał 623,9 3 miejsce Pokorowski Sebastian 621,7.

Maciek jest jedynym seniorem w Polsce który przekracza barierę 630 punktów.

Start we Wrocławiu dla Macieja przyniósł 3 Rekordy Polski  Fantastyczny start .

print